Fundacja
Inicjatyw
Lokalnych

Szkolenia, projekty, doradztwo,
biznesplany, strategie

Ogólne
Wybór wykonawcy – rozeznanie ceny – na wynajem pomieszczeń oraz sprzętu na zajęcia praktyczne kursu Kucharz z egzaminem czeladniczym w Janowie Lubelskim
2017-11-08

Fundacja Inicjatyw Lokalnych, realizująca projekt „Era młodych zawodowców” prowadząca postępowanie w formie rozeznania ceny na wynajem pomieszczeń oraz sprzętu na zajęcia praktyczne kursu „Kucharz” z egzaminem czeladniczym w Janowie Lubelskim informuje, że dnia 08 listopada 2017 roku dokonano wyboru wynajmującego pomieszczenia oraz sprzęt na zajęcia praktyczne kursu „Kucharz” z egzaminem czeladniczym.

 

Rozeznanie w sprawie ceny – wynajem pomieszczeń oraz sprzętu w celu przeprowadzenia zajęć praktycznych kursu Kucharz
2017-10-30

Fundacja Inicjatyw Lokalnych zaprasza do złożenia oferty cenowej w celu rozeznania rynku na wynajem pomieszczeń oraz sprzętu na zajęcia praktyczne kursu „Kucharz” w Janowie Lubelskim.

Wybór wykonawcy – zajęcia praktyczne na kursie Kucharz z egzaminem czeladniczym w ramach projektu Era młodych zawodowców
2017-10-17

Fundacja Inicjatyw Lokalnych, realizująca projekt „Era młodych zawodowców” prowadząca postępowanie w formie zapytania ofertowego z zachowaniem zasady konkurencyjności na przeprowadzenie zajęć praktycznych kursu „Kucharz” z egzaminem czeladniczym w Janowie Lubelskim informuje, że dnia 17 października 2017 roku dokonano wyboru wykonawcy.

Wybór wykonawcy – zajęcia teoretyczne na kursie Kucharz z egzaminem czeladniczym w ramach projektu Era młodych zawodowców
2017-10-17

Fundacja Inicjatyw Lokalnych, realizująca projekt „Era młodych zawodowców” prowadząca postępowanie w formie zapytania ofertowego z zachowaniem zasady konkurencyjności na przeprowadzenie zajęć teoretycznych kursu „Kucharzz egzaminem czeladniczym w Janowie Lubelskim informuje, że dnia 17 października 2017 roku dokonano wyboru wykonawcy.

ZAPYTANIE OFERTOWE w ramach projektu pt. Era młodych zawodowców o udzielenie zamówienia na prowadzenie zajęć praktycznych szkolenia Kucharz z egzaminem czeladniczym
2017-09-21

 

Lublin, dnia 21 września 2017r.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE
Fundacja Inicjatyw Lokalnych ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
w ramach projektu pt. „Era młodych zawodowców” nr POWR.01.02.01-06-0076/16 na przeprowadzenie zajęć praktycznych szkolenia „Kucharz” z egzaminem czeladniczym.

ZAPYTANIE OFERTOWE dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektu pt. Era młodych zawodowców.
2017-09-21

ZAPYTANIE OFERTOWE
Fundacja Inicjatyw Lokalnych ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: przeprowadzenie zajęć teoretycznych szkolenia Kucharz z egzaminem czeladniczym w ramach projektu pt. „Era młodych zawodowców”.

Wybór wykonawcy – zajęcia teoretyczne i praktyczne na kursie Operator żurawi przenośnych w ramach projektu Era młodych zawodowców
2017-08-10

Fundacja Inicjatyw Lokalnych, realizująca projekt „Era młodych zawodowców” prowadząca postępowanie w formie zapytania ofertowego z zachowaniem zasady konkurencyjności na przeprowadzenie w ramach personelu projektu zajęć teoretycznych i praktycznych kursu „Operator żurawi przenośnych” we Włodawie, że dnia 10 sierpnia 2017 roku dokonano wyboru wykonawcy na przeprowadzenie zajęć teoretycznych i  praktycznych kursu „Operator żurawi przenośnych”

Wybór wykonawcy – zajęcia praktyczne na kursie Fryzjer w ramach projektu Era młodych zawodowców
2017-08-09

 

Fundacja Inicjatyw Lokalnych, realizująca projekt „Era młodych zawodowców” prowadząca postępowanie w formie zapytania ofertowego z zachowaniem zasady konkurencyjności na przeprowadzenie w ramach personelu projektu zajęć praktycznych kursu „Fryzjer” w Janowie Lubelskim informuje, że dnia 07 sierpnia 2017 roku dokonano wyboru wykonawcy.

Wybór wykonawcy – zajęcia teoretyczne na kursie Fryzjer w ramach projektu Era młodych zawodowców
2017-08-09

Fundacja Inicjatyw Lokalnych, realizująca projekt „Era młodych zawodowców” prowadząca postępowanie w formie zapytania ofertowego z zachowaniem zasady konkurencyjności na przeprowadzenie w ramach personelu projektu zajęć teoretycznych kursu „Fryzjer” w Janowie Lubelskim informuje, że dnia 07 sierpnia 2017 roku dokonano wyboru wykonawcy.